Новости

15 років ASTOR

10 Декабря 2018

10 грудня 2018 року група компаній, яку об'єднує бренд ASTOR, відзначає 15 років своєї діяльності на ринку України. П'ятнадцять років – це вік, коли вже є, що пригадати, але є і чого бажати, коли чітко знаєш до чого прагнеш і йдеш впевнено до нових висот.


Весь шлях становлення та зміни компанії не був миттєвим, але копітким та наполегливим, починаючи з першого кубу бетону, відвантаженого у 2003 році. Весь цей час група компаній та її команда змінювалися та вдосконалювалися, але незмінними залишалися принципи надійності та відкритості – якими пронизаний бренд і філософія бізнесу ASTOR. Як результат та висока оцінка 15-ти річної наполегливої праці у цьому році компанія отримала Українську Народну Премію у номінації «Виробник бетону 2018». Тому особливо приємно дивитися в майбутнє з далекосяжними планами і перспективами.


«15 років – це вагомий аргумент бути сильним та мудрим, і задавати тонус у галузі. Тому щодня для своїх Клієнтів ми змінюємося на краще, щоб досягати значних результатів щороку» – зазначив керівник групи компаній Юрій Цибульник.


Хочеться підкреслити, що за великими брендами стоять великі Команди – люди, що роблять свою значну роботу в компанії, ведуть її до нових досягнень. День у день, і особливо сьогодні, хочеться подякувати кожному за плідну працю, вірність справі, свіжі ідеї та високий професіоналізм у злагодженій роботі ASTOR.


Ми дякуємо Вам, наші друзі, за незмінну довіру до бренду ASTOR, підтримку та плідну співпрацю всі ці роки. Ви є для нас прикладом і стимулом наполегливо йти до мети і досягати її!