Новости

5 років в Київському регіоні!

02 Июня 2020


У житті кожного з нас є дати, що назавжди залишаються в пам’яті. 2-ге червня 2015 року — одна з них. Це не лише нова точка відліку в історії бренду ASTOR, — це новий етап в житті всієї команди.

Сьогодні ми святкуємо 5 років активної діяльності в Києві та Київському регіоні. Сьогодні ASTOR — це мережа бетонних заводів, це перша в Україні Сервісна служба якості бетонних конструкцій, це інновації, які змінюють цілу галузь, та це і далі та сама віддана команда.

Тоді, в 2015, найважче було психологічно наважитись на рішучий крок покинути рідні місця та почати все з нуля в іншому місті. Це непросте рішення було обумовлене сукупністю факторів, і, не в останню чергу, геополітичних. Ми мали за плечима 12 років лідерства, чітку структуру добування, виробництва, постачання, сильну і віддану команду. І саме завдяки цій команді, ми це змогли.

За вікном 2020-й і за цей час подолано багато викликів. Та любов до своєї справи, самовіддана праця колективу і впевненість у наших можливостях — це ті вогні, що освітлювали нам шлях до мети. І сьогодні я вдячний кожній людині, що доклала зусиль для становлення та розвитку компанії. Без вас це було б неможливим!

Дорогі колеги, партнери та всі, хто причетний до бренду ASTOR, — сьогодні наше свято! Бажаю вам та вашим близьким міцного здоров’я, процвітання та успішних командних досягнень!

Генеральний директор,

Юрій Цибульник