Новости

Відтепер В7,5 можна качати через бетононасос!

03 Августа 2020

Влаштування бетонної підготовки під фундамент – по простому «підбетонки» – має дуже важливе значення. Адже монтаж металевого каркасу здійснюється набагато легше і точніше, та і пересуватись по чистій рівній поверхні значно зручніше. Так як «підбетонка» не розділяє навантаження з майбутнім фундаментом, то й використовувати суміші такого ж класу міцності, як і для фундаменту, не економічно.

Чому ж тоді для подачі суміші за допомогою бетононасосу використовують клас В12,5, а не В7,5 (найменшої міцності)? Це пов’язано з їх технологічними властивостями, потрібними для прокачування. Суміші класу нижче В12,5 не мають достатньо пластичності та інших властивостей, потрібних для прокачування бетонононасосами, без імовірних пошкоджень трубопроводу.
Компанія ASTOR турбується не лише про зручність проведення робіт у своїх клієнтів, а й про їх економічну доцільність.
Тому відтепер, для здійснення заливки "підбетонки" за допомогою бетононасосу, рекомендуємо використовувати наші суміші класу В7,5 Pump, що спеціально розроблені для проведення таких робіт.

Використання В7,5 Pump в поєднанні з бетононасосом дозволяє зберегти всі фізико-технологічні властивості, притаманні бетонній суміші, та поєднати їх з вигідною ціною, що приємно Вас здивує.

Будуйте правильно і вигідно разом з ASTOR.

Слідкуйте за новинами галузі на нашому каналі в Телеграм.