НовостиГрандіозна новина – компанія ASTOR уклала контракт із космічним агентством NASA на постачання та технічний супровід бетону класу В110F400P4W20 MOON-HRS50 для будівництва Міжнародної науково-дослідницької бази на Місяці у 2022 році за координатами долини Rheita: 42,5 °С 51.5 °E.

Зараз спільно з міжнародним консорціумом NASA, SpaceX Ілона Маска, а також Європейським Космічним Агентством (ESA) на базі SpaceX впроваджується переобладнання окремих елементів корабля для забезпечення безперервного змішування суміші з урахуванням складних умов невагомості у відкритому космосі.

З урахуванням відстані до Місяця Інноваційним центром ASTOR була розроблена спец. рецептура, що забезпечує збереження рухливості бетонної суміші 50 годин.

ASTOR для цієї місії була обрана не випадково, бо саме бетонна суміш ASTOR має найкращі показники гідратації в умовах космосу, а технічний супровід з укладання суміші та догляду за конструкцією ASTOR Tech Service Support стали фінальним аргументом під час визначення постачальника.

У цей час сервісні інженери-космонавти Денис Пономарьов та Микола Конопля проходять підготовку на базі Центру управління польотами NASA. Пілотований корабель проведе у космосі близько 45 годин, після чого на укладку фундаментної плити об'ємом 100 м³ піде близько 2 хвилин. Вперше в історії будівництва укладання бетону буде здійснюватися в умовах ослабленої гравітації – у 6 разів слабкіше, ніж гравітація Землі.

Подальші плани проекту – організація заводу ASTOR на Місяці з урахуванням специфіки місцевої сировини, відкриття кар'єрів, розробка міксероходів та навчання будівельних бригад для роботи у жорстких умовах зовнішнього середовища супутника Землі.

Нехай перші 100 м³ бетону ASTOR на Місяці стануть величезним кроком для людства на шляху освоєння космічного будівництва!

Бажаємо удачі нашим хлопцям!

Замовити бетон ASTOR MOON-HRS50 можна вже і на Землі за телефоном +380981822501.